LiveZilla Live Help

EROLL Elektronik Sigara

Joyetech eRoll elektronik sigara , gerçek sigara boyutunda, dolgun duman seviyesi ile en çok tercih edilen elektronik sigara modelidir. Joyetech tarafından üretilmiş son teknoloji elektronik sigara modeli.

joyetech eRoll elektronik sigara,  mini boyutu ve 1 gün yetebilen pil ömrü ile elektronik sigara kullanıcılarının ençok tercih ettiği elektronik sigara modeli haline gelmiştir. Joyetech markası,  Dünya genelinde birçok kaliteli elektronik sigara modeli üretmiş ve elektronik sigara sektöründe önde gelen üretici firmas haline gelmiştir.

eRoll elektronik sigara, kullanıcıları için ; hem bir sigara simülatörü olmuş hem de şık tasarımı ve küçük boyutu ile taşınabilir ve insan içinde kullanılabilir bir ürün haline gelmiştir. Tüm bu özellikleri ile eRoll elektronik sigara için, “ gerçek sigaraya en yakın elektronik sigara”  demek yanlış olmaz.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Joyetech eRoll Elektronik Sigara (ORJINAL Kutulu)
Orjinal ürün - Likitsiz  Beyaz-Siyah-Gri - Gerçek sigara boyutu. - Çok şık tasarım - Değiştitrilebilir atomizer sistemi - Taşınabilir şarj kutusu ile pratik şarj imkanı. - Yüksek peformans. - LED Işık - Otomatik pil ile düğmesiz nefes çekimi.   Joyetech E-Roll E-Sigara Seti İçeriği (Ürün Kutulu ve Holagramlıdır Orjinalliğini seri numarasından sorgulatabilirsiniz) ÜRÜN İÇERİĞİ ---------------------------------------------------------------- 1 adet Joyetech E-Roll atomizer konisi 2 adet Joyetech E-Roll atomizer kafası 2 adet Joyetech E-Roll..
$49.50 $66.00
1 yorum yapılmış.
Joyetech eRoll Elektronik Sigara (ORJINAL Kutulu) 2 Likit Hediyeli
%100 Orjinal Ürün ve Orjinal Likit - Gerçek sigara boyutu. - Çok şık tasarım - Değiştitrilebilir atomizer sistemi - Taşınabilir şarj kutusu ile pratik şarj imkanı. - Yüksek peformans. - LED Işık - Otomatik pil ile düğmesiz nefes çekimi. PAKET İÇERİĞİ ---------------------------------------------------------------- 2 Adet Likit (bulunduğunuz sayfada seçebilirsiniz) 1 adet Joyetech E-Roll atomizer konisi 2 adet Joyetech E-Roll atomizer kafası 2 adet Joyetech E-Roll bataryası (3.7V) 3 adet Joyetech E-Roll kartuşu 1 adet Joyetech E-Roll usb şarj ap..
$54.00 $78.00
Joyetech eRoll Elektronik Sigara (ORJINAL Kutulu) 4 Likit Hediyeli
%100 Orjinal Ürün ve Orjinal Likit - Gerçek sigara boyutu. - Çok şık tasarım - Değiştitrilebilir atomizer sistemi - Taşınabilir şarj kutusu ile pratik şarj imkanı. - Yüksek peformans. - LED Işık - Otomatik pil ile düğmesiz nefes çekimi. PAKET İÇERİĞİ ---------------------------------------------------------------- 4 Adet Likit (bulunduğunuz sayfada seçebilirsiniz) 1 adet Joyetech E-Roll atomizer konisi 2 adet Joyetech E-Roll atomizer kafası 2 adet Joyetech E-Roll bataryası (3.7V) 3 adet Joyetech E-Roll kartuşu 1 adet Joyetech E-Roll usb şarj ap..
$59.70 $84.00